Co robimy?

Zajmujemy się szeroko pojętym Marketingiem, z naciskiem na marketing w sieci. Wykonujemy zarówno kompleksową identyfikacje firmy w internecie jak i drobne usługi takie ja pozycjonowanie, analiza i zarządzanie wizerunkiem marki.

Jak to robimy?

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, lubimy pracować na systemami WordPress ale nie straszne nam są o wiele bardziej skomplikowane systemy Drupal, vTiger(crm), Zoho. Generalnie staramy się wykorzystać możliwości każdego rozwiązania dla osiągnięcia jak największej korzyści przez naszego klienta.

Gdzie pracujemy?

Wszędzie! tam gdzie możemy znaleźć natchnienie i inspiracje. Nasze Biuro znajduję się w nowoczesnym budynku Atanera przy ulicy Kutrzeby.

17

Zadowolonych klientów

1568

Godzin pracy

64

Przeczytane brief-y

17

Zakończonych projektów

Marketing w każdej postaci

Zajmujemy się wszystkim co jest związane z promocją. Od najdrobniejszych szczegółów – weźmiemy na swoje barki wszytko o co jest potrzebne aby zaistnieć na rynku. Co więcej zmierzymy skuteczność naszych działań i pokażemy ci ile nowych klientów dokładnie zyskałeś.

Marketing szeptany/social media

Marketing społecznościowy inaczej szeptany jest najskuteczniejszą formą promocji marki jaka dotychczas zaistniała do tego w porównaniu z tradycyjnymi formami promocji jest stosunkowo tania. Nie chcemy się chwalić ale marketing szeptany jest naszą specjalnością od samego początku istnienia naszej firmy i wychodzi nam to na prawdę dobrze.